• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 6 NA ROK SZKOLNY 2016/2017

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 6
NA ROK SZKOLNY 2016/2017


1 Arcaba Karol

2 Banach Kacper

3 Basaj Jakub Eugeniusz

4 Bogucka Nel

5 Bogucki Natan

6 Burda Dawid

7 Chroń Damian Tomasz

8 Cielica Klaudia

9 Ciotuski Alan

10 Ciurysek Karol Antoni

11 Ciurysek Oskar

12 Ciurysek Bartosz

13 Ciurysek Oliwier

14 Czuk Izabela

15 Daniłowicz Karolina

16 Drzewicka Lena

17 Dudzicz Maria

18 Dziadul Wiktor

19 Dziura Paulina

20 Dziura Hubert

21 Dźwierzyński Dorian Rafał

22 Gawęda Marcel

23 Głąb Wojciech Robert

24 Głąb Mateusz

25 Gołębiowska Maja

26 Goździuk Emilia

27 Greszta Weronika

28 Greszta Adrian

29 Grzesiuk Mateusz

30 Grzesiuk Natalia

31 Grzyb Paweł

32 Hałasa Sandra

33 Harasiuk Kamil

34 Jarmoluk Antoni Filip

35 Jaworska Lena

36 Joniec Maja

37 Joniec Oliwia

38 Kalicki Adrian

39 Kalita Aleksandra

40 Kaznowska Joanna Maria

41 Kitka Julia Anna

42 Kmieć Oskar

43 Korolko Julia

44 Kot Bartłomiej Filip

45 Kotulski Mikołaj

46 Kowalczyk Bartosz

47 Krasnopolska Anna

48 Krasnopolski Sebastian

49 Krukowski Wiktor

50 Krupa Sebastian Piotr

51 Krzywonos Dominik

52 Kułaj Hanna

53 Kułaj Dawid

54 KUSYK JAKUB

55 Kuśmirczak Blanka

56 Kuter Michał

57 Lasko Filip

58 Lenczewska Zuzanna

59 Lenczewski Emil

60 Lewandowska Patrycja

61 Lewusz Kacper

62 Lipska Natalia

63 Lis Liwia

64 Łazorczyk Dawid Wiktor

65 Łyciuk Kaja

66 Machałek Julia

67 Machałek Wiktor

68 Magdziak Jakub

69 Majkutewicz Nikol

70 Mazur Kacper

71 Mazur Jakub

72 Mazur Szymon

73 Mazur Lena

74 Mazurek Emilia Klara

75 Michalczyk Oliver Marek

76 Mielniczuk Martyna

77 Mikitiuk Michał

78 Misztal Gabriela

79 Molenda Bartłomiej

80 Mroczek Fabian

81 Oleszczak Agnieszka

82 Oliwiak Emilia

83 Ostasz Wiktor

84 Osypowicz Tomasz Andrzej

85 Pasieczna Paulina

86 Pasieczna Alicja Krystyna

87 Pawluk Jakub

88 Piasecki Wojciech

89 Pieczykolan Judyta Lidia

90 Pieczykolan Wiktoria

91 Pupeć Hanna

92 Rogowski Mikołaj

93 Ryń Franciszek

94 Sasim Filip

95 Sędłak Mateusz

96 Sędłak Anna Nadia

97 Siwiło Leon

98 Skóra Sebastian

99 Skwarek Karol

100 Smoter Blanka

101 Smyl Piotr

102 Sobczuk Piotr Tomasz

103 Sokół Tomasz Jan

104 Sokół Kawala Filip Mateusz

105 Sowa Daria

106 Svarc Diana

107 Svarc Nikola

108 Szewczyk Oskar

109 Szkwarkowska Zuzanna

110 Szkwarkowska Julia

111 Szopa Wojciech

112 Szura Vanessa

113 Terlecki Dawid

114 Tkaczuk Szymon

115 Trytek Katarzyna

116 Ulanowski Mikołaj

117 Walas Filip Bernard

118 Wiśniewski Przemysław

119 Wiśniewski Tomasz

120 Włoch Damian

121 Zaprawa Sara

122 Zawiślak Antonina Zuzanna

123 Zub Hanna Weronika




Zamość, 08 kwietnia 2016r.

Podpis przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej

Monika Komajda



LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 6

NA ROK SZKOLNY 2016/2017


1 Bębenek Przemysław

2  Budzyński Tymon

3 Choma Mateusz

4 Curyło Bartosz Dominik

5 Fronc Sebastian

6 Kardasz Patrycja

7 Kubiak Anastazja Anna

8 Lipska Martyna

9 Makowiecka Aleksandra

10 Mielnik Zuzanna Daria

11 Misiura Kacper

12 Starzyńska Julia

13 Stefańska Nikola

14 Szpinda Karolina

15 Wacniak Dawid

16 Wróbel Mikołaj

Zamość, 08 kwietnia 2016r.

Podpis przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej

Monika Komajda


LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH NA ROK SZKOLNY 2016/2017 DO PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 6

PRZESUNIĘTYCH DO INNYCH PRZEDSZKOLI


1  Furman Hanna – PM 4

2 Jędruszko Magdalena – PM 5

3 Sacawa Jakub – PM 5


Zamość, 08 kwietnia 2016r.

Podpis przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej

Monika Komajda

 

PostHeaderIcon Certyfikat- BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE 2015

 

 
Więcej artykułów…