• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Panowie Policjanci z wizytą w naszym przedszkolu

 

Dnia 07.10.2021r. na zaproszenie  dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Tego dnia dzieci z wszystkich grup wiekowych zgromadziły się na placu przedszkolnym, aby powitać niecodziennych gości. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. Poznały także psa policyjnego- Rubina. Uwieńczeniem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu, który na czas pobytu zaproszonych gości stanął w ogrodzie przedszkola. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą lub w tylnej części radiowozu. Ponadto przedszkolaki mogły włączyć i posłuchać sygnałów policyjnej syreny. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

Dziękujemy!

tekst: Agnieszka Gawęda