• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Pasowanie na Przedszkolaka oraz nadanie imienia grupie KRASNOLUDKI

 

Dnia 28 października 2019r. odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość dla dzieci z grupy I – pasowanie na przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice 3- letnich "Krasnoludków” oraz pani dyrektor.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej w wykonaniu maluszków. Były więc piosenki, wierszyki oraz taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor Ewa Nowakowska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka a wychowawczynie wręczyły pamiątkowe dyplomy.

Tekst: Monika Komajda

 
Statystyka
Użytkowników : 1
Artykułów : 610
Odsłon : 744395
Szukaj na stronie