• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

09.12.2019

 

Kajzerka z masłem, dżemem bio, kakao/ woda, 1/2 jabłka
Płatki kukurydziane na mleku
Krupnik, łazanki z mięsem, boczkiem, kapustą, woda
Deser mleczny
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

10.12.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, szynka, ogórek zielony, kawa Inka/ woda

Mini marchewki

Ziemniaczana z groszkiem zielonym, ziemniaki, paluszki rybne, surówka z kapusty pekińskiej z mozarellą i pestkami dyni, woda

Jogurt, andruty
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

11.12.2019

 

Grahamka, masło, serek puszysty z rzodkiewką, herbata z cytryną/woda

Owsianaka z bananem
Pomidorowa z makaronem, kasza gryczana, gulasz z szynki wieprzowej z warzywami, woda
Babka z rodzynkami, mleko smakowe
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

12.12.2019


Bułka razowa, masło, parówka z szynki, keczup, ogórek kiszony, kakao/ woda

Kiwi, wafle ryżowe
Koperkowa, ziemniaki, kotlet drobiowy, marchewka z groszkiem, woda Serek hoomogenizowany
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

13.12.2019

Pieczywo mieszane, masło, szynka z indyka, pomidor, mleko malinowe/ woda

Batonik musli
Jarzynowa, makaron z twarogiem, talarki z marchewki, woda
Pomarańcza
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.