• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

01.07.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, sałata, ser żółty, pomidor, szczypior, herbata z cytryną/ woda
Płatki ryżowe na mleku
Rosół z makaronem, ziemniaki, potrawka z kurczaka, mizeria, woda
Arbuz
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

02.07.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, sałata, wędlina, ogórek zielony, szczypiorek, kakao/ woda

Jabłko

Ogórkowa, ziemniaki, kotlet mielony, sałatka z pomidorów z cebulą, woda

Babka drożdżowa z rodzynkami
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

03.07.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, twaróg z rzodkiewką, szczypiorem, herbata z cytryną/ woda
Sok Kubuś
Pomidorowa z zacierką, pierogi ruskie ze śmietaną, woda
Chrupki kukurydziane
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

04.07.2019


Pieczywo mieszane, masło, pasta z makreli z cebulą, herbata z cytryną

Mix owoców
Krupnik jaglany, ryż, pulpet w sosie koperkowym, woda Ciastka zbożowe
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

05.07.2019

Kajzerka z masłem i miodem, mleko/ woda

Koktajl bananowy
Żurek z jajkiem, kiełbasą, pieczywem, makaron z twarogiem, woda
Andruty
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.